Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voros festett hajammal, tudok...

Ciccmók kapitány kérdése:

Voros festett hajammal, tudok valamit kezdeni? Lehetseges, hogy atfestetem masmilyen szinre? A kovetkezo hajfestest lefogja dobni a hajam? Ha igen, Meddig?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a voros festett hajjal, nem lehet semmit sem csinalni. Viszont en nem szeretnek beletorodni abba, hogy voros maradjak eletem vegeig.

2016. febr. 26. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy fodrász tanácsát kellene kikérned, ők a nagy szakértők az átfestésekben .

Én egyx feketét vittem fel a vörösre xd, választéknál akkor is vörös maradtam, fényben meg állítólag foltokban jelent meg a vörös . Amikor barnát vittem fel a vörösre, akkor meg kellett legalább 1 év míg végre a barna valóban barna lett .

2016. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor besetaltam az egyik fodrasz szalonba, akkor kozoltek velem, hogy nem vallaljak el a hajamat. Valoszinuleg szivatni kell. Az en kerdesem igazabol az, hogy ez lehetseges-e ugy, hogyha a kovetkezo szint rafestjuk, akkor azt ne dobja le?
2016. febr. 26. 01:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen vörös vagy most, mahagóni,red cooper, vagy ??? És milyen színt szeretnél felvinni rá ???
2016. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez "beavatkozás" nélkül nem lesz más mint türelem játék . Vagy foltos leszel, vagy ledobja valóban a másik színt . Gyenge, enyhe változás egy barnára festéskor már szemmel látható, de mondom kell legalább 1/2 - 1 év, míg a vörösöd végleg el tűnik .
2016. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Schwarzkopf LIVE Color XXL Ultra Brights 92 PillarBox Red-et hasznalok es a hajamszine teljesen olyan, mint a modellnek a kepeken. Tehat mar-mar pirosas-voros. Ameddig ki nem kopig. Ebbol lett teljesen elegem. Leszeretnem szivatni es utana egy kek-lila festekkel szeretnek ramenni. (Nem szinezo)
2016. febr. 26. 01:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit ertesz beavatkozas alatt? Nem egybol a vorosre szeretnek festeni. Eloszor szivatni szeretnem. Nem is szeretnem kikerulni ezt a fajta lepest. Igy erdeklodom tehat, hogy szivatas utan is ledobja ugyanugy a festeket?
2016. febr. 26. 02:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Beavatkozás alatt a szívatást értettem . Bocsi, azt hittem, hogy miután ki jöttél a fodrásztól, le is tettél a leszívatásról . Így már világos .

Nem, nem fogja azt követően már ledobni az új színt . Gondoltam, hogy valami extra, extrém dologra készülsz, szőke, pink vagy kék :)))

2016. febr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh, de orulok :))) nagyon szepen koszonom. Most megnyugtattal! Koszonom tenyleg. Hahha, ez igy igaz.
2016. febr. 26. 02:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, elöször le kell szivatni és utána át tudod festtetni - de ne otthon barkácsolj vele, hanem egy normális fodrászhoz menj, aki érti a szakmáját. Aki "nem vállaja" az egyszerüen nem tud semmit.
2016. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen kell nekiesni szivatással egyből. Érdemes olyan samponokat venned, amik zabálják a fetéket, például a head & shoulders. Ezzel egy kis áztatás, és nagyon gyorsan ki fog kopni a nagy része. Ezután szivasd le. Esetleg a c vitaminos szőkítést is érdemes kipróbálnod, csaz azután ne felejtsd el ápolni hajpakolással, mert szárítja a hajat.

A szőkítést vagy bízd fodrászra, vagy ha így se vállalják el, akkor semmiképp se vegyél 12-es oxit (én inkább a 6-ost ajánlom), és kerüld a kallos márkát.

2016. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!