Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon ki milyen gyantát...

Otthon ki milyen gyantát használ szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Próbálkozzak én itthon, vagy inkább hagyjam a kozmetikusra? Olvastam, hogy valaki használt x-epil gyantázókészletet.Tényleg ilyen jó? Már unom az állandó borotválást.:(
2010. ápr. 1. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

kozmetikushoz ne menj e, csak ezért:)

én vettem x epil gyantázószettet, 5000 ft volt melegítővel és két patronnal, az egyik patronban még van egy kicsi , pedig decemberben vettem,és mindig gyantázom mindenemet.

600 ft egy patron, ami egy csomó ideig elég.

gyantázz akkor amikor fogyó hold van (tegnaptól az van 2 hétig), és akkor kevesebb szőr nől vissza, én másodjára gyantáztam a karom, és ritkább a szőr. pedig erős volt.

2010. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat. Ezt a fogyó holdas dolgot még nem is hallottam, de kipróbálom.

Macerás használni ezt a fajta gyantázószettet?

Mennyi időt vesz igénybe?Gyakorlatilag én csak a két lábom szeretném, de hozzáteszem, hogy 9 hónapos kislányommal vagyok itthon, aki szereti ha figyelmet kap.....:)

2010. ápr. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!