Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátam közepéig ér a hajam....

Hátam közepéig ér a hajam. Valami tipp mit csináljak vele? Ami mostanában divatos frizura?

Figyelt kérdés
linkeljetek plz ha tudtok valamit ami nem 4 oràba kerül megcsinàlni
2010. ápr. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

hullámos haj most divat :)

csak kenj a hajadra kicsit több hajhabot, mert kül. a súlya lehúzza és hamar kiegyenesedik.

2010. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is írta, hogy hullámos. Szerintem ez így ahogy van szép lehet és divatos, énis most épp "növesztem", tehát hagyom nőni... Esetleg vágasd hátul V alakúra, az visz egy kis mozgást a hajadba...

Ráadásul szerintem a hosszú hajjal van a legkevesebb gond, nekem mindigis hosszú volt, aztán valami elmezavar hatására levágattam vállig érőre, azóta elfekszem, furán áll...stb. Utálom... Ha meg van csinálva, akkor szép, de nekem nincs türelmem minden nap ezzel foglalkozni...

2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, h nem hullámos a haja. Nem is mondtam, h azt mondta.

"Ami mostanában divatos frizura?" erre válaszoltam azzal, h a hullámos most nagy divat.

2010. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hàt ez az, hogy nekem sincs erre energiàm h minden nap csinàljak valamit vele.

köszi a kommenteket :)

2010. ápr. 7. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

balerinakonty :)

am. na olyan a hajad napokig göndör marad

2010. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!