Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvitamint szedett valaki?

Hajvitamint szedett valaki?

Figyelt kérdés
Megéri szedni? Eléggé drágák.
2016. márc. 1. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Megéri, de azt tudni kell, hogy nem a meglévő hajra hat, hanem az új hajszálakra.
2016. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és hogy kell szedni? Kúraszerűen 1 hónapig? Aztán szünetelni?
2016. márc. 1. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Kúraszerűen. Általában 3 hónapos kúrát javasolnak.
2016. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 1. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem a dm-es hajvitamint, nagyon sokan dicsérik, de én nem vettem észre semmilyen változást se.
2016. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én revalidot szedek, abból is 3 hónap kúra, 3 hónap pihentetés ajánlott.
2016. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 félét szedtem, mindet 3 hónapig. Semmi változás. Szerintem ezek akkor hatnak ha vitaminhiánya van valakinek. Nekem nincs, így nem változtat semmin ha szedem.
2016. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem durván kihullott a hajam, mikor csak nagyon keveset tudtam enni egy betegség miatt.

Aztán mikor rendbe jöttem a HairClinicet szedtem. Nem igazán éreztem változást, szerintem inkább az idő hozta rendbe a hajam, nem ez a kapszula.

De egyébként folyton fokhagymás hús ízűt böfögtem tőle valamilyen rejtélyes oknál fogva. Lehet nem bírta a gyomrom vagy nem tudom.

2016. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!