Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tegnap melírozták a hajam...

Ha tegnap melírozták a hajam de elrontották akkor befesthetem ma az egészet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne nekem hogy holnapra szép legyen! És csak egyszer alkalomról lenne szó. De azt hallottam hogy hajfestés előtt nem szabad már hajlakkot meg ilyeneket használni, de nekem raktak rá.
2010. ápr. 1. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és tele van melírral nem csak 1-2 tincs ha ez számít..
2010. ápr. 1. 17:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Befestheted, maximum leesik a hajad, főleg hogy ha szívatták a tincseket... Ha nem muszáj, várj még a festéssel legalább egy hónapot.
2010. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mosd ki alaposan festés előtt,fesd be,utána meg pakolást tegyél rá bőven

nekem akkor se lett nagy baja a hosszu hajamnak,amikor a szőkére festett hajamba a fekete festés kék lett,kihidrogéneztem,majd bele másnap megint fekete...csak sok pakolás meg jó minőségű festék kell...

2010. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Akkor remélem nekem se lesz semmi baja mert a töredezett részek szépen le vannak most vágva és teljesen egészséges a hajam..
2010. ápr. 1. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen lett?
2010. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó :D a vége egy kicsit se tört el, igaz kicsit sárgás árnyalatú de hamvasitóval elvilleg tökéletes lesz:D
2010. ápr. 3. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!