Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szertől vállhat könnyen...

Milyen szertől vállhat könnyen kezelhetővé a hajam?

Figyelt kérdés
Marmint mitől lesz kicsit egeszségesebb...ésnhogyan marad meg az egyenesség vagy a göndörség egy napon át. A hajam alapból elég "kusza"...félig egyenes meg hullámos ...ezért minden nap vasalóval göndörítem...ez is elég hamar kimegy belöle..es utana összevissza áll. Egyenesíteni nem is szoktam..mert az egyből szétmegy. Na szóval mit tegyek hogy tovább olyan maradjon amilyennek szeretném?

2016. márc. 2. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tartós egyenesítés tette nagyon széppé és könnyen kezelhetővé.
2016. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy lehet hajat egyenesiteni? Az enyém hullámos és had ne mondjam mennyire rühellem.
2016. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok módja van az egyenesítésnek.

A tartós egyenesítést azt csak fodrász csinálja, az egy speciális eljárás.

2016. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ~OnLány~ ***** válasza:
Vegyél minőségesebb hajvasalót,vannak olyanok,amelyek tükörsimává vasalják a hajat és nem göndörödik vissza.
2016. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a a válaszokat...de én most elsősorban nem is az egyenesítésre gondoltam...hanem igazából bármilyen hajformára...és hogy hogyan maradjon tartósan pl.:göndör. És hogy hogyan álljon be olyanra amilyemre akarom!
2016. márc. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!