Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vanish bőrre használva...

A vanish bőrre használva okozhat nagy bajt?

Figyelt kérdés

Szóval lehet hülyének fogtok nézni, de már arra is gondoltam, hogy fehéríteni szeretném egy helyen a bőröm, mert van egy nagy sötét hegem.

Vettem rá kenőcsöt direkt ilyen hegekre való, de semmit nem használ.

Anya vanishhel mosott és kifehéredett egy helyen az ujja.

Gondoltam testápolóba keverve ezt kipróbálhatnám. Tudom nem fogja eltüntetni, de legalább világosítana rajta.


Az a kérdésem, hogy ha rajtahagyom kaphatok e mérgezést, lesz e bajom azon kívül, hogy lemarja a bőröm. (csak nagyon sik mennyiséget raknék rá.)


Csak gondoltam ez egy alternatíva, nem kell lehülyézni ezért, nincs pénzem orvosilag eltüntetni.



2016. márc. 5. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve csúnyán hegesedsz alkatilag, akkor egy ilyen vegyszer begyullaszthatja a heget, és még csúnyább lehet. Inkább szedj össze annyi pénzt, hogy konzultálhass egy kozmetológussal, mit lehetne tenni. Nem tudom, hová valósi vagy, de Bp-en a Mária utcában a bőrgyógyászati klinikán van kozmetológia, igaz, a kezelések egy része fizetős. Nem tudom pontosan, melyek azok, és mennyibe kerülnek, de ki van írva, hogy nem mindent finanszíroz a TB. Egy konzultáció azonban valószínűleg pár ezer forint csak, és utána eldöntheted, hogyan tovább. Ha nagyon zavar az a heg, akkor lehet, hogy megéri szakemberhez fordulni, az is lehet, hogy tud ajánlani sokkal jobb kenőcsöt a vanishnél, ami nem is biztos, hogy lényegesen drágább. Hiszen a Vanish sem olcsó.
2016. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ahahahahahhahahaha


szerintem furodjel egyenesen kifeheritovel, domestos....az meg jobb hahaha :D


nem tudom elkepzelni, hogy ajanlatos lenne vanish-el, vagy mas haztartasi hemiai szerrel kenegetni a borodet. Ha zavar az a heged, inkabb keress meg egy borgyogyaszt, es erdeklodj ott megoldasok utan. ;)

Nem hiaba van feltuntetve a csomagolasokon, hogy IRRITATIV!!

2016. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, anyukád ujja hogy fehéredett ki, de ha úgy, mint nekem a szőke hajfestéktől, az egy nap alatt lekopik.
2016. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem kopik le, mivel neki kiszívta, most is olyan neki.


köszi egyébként a válaszokat. nem fogok mostanában Pesten járni, az ország másik végében lakok.

2016. márc. 6. 10:47
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hegesedek csúnyán, csak volt egy nagy sebem, ami ugye meglátszik évek múlva is. már rég begyógyult a seb.:)
2016. márc. 6. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fehéríti ki,viszont roncsolja a bőrt.
2016. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen? honnan tudod, hogy nem fehéríti ki?
2016. márc. 8. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert kozmetikus vagyok.
2016. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!