Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nem volt idom...

Mit tegyek? Nem volt idom hajat szaritani es vizes hajjal mentem ki a hidegre, es megfazott a fejborom.

Figyelt kérdés
van valami hazi modszer a korpasodas ellen? Sose jartam meg igy, es nagyon igenytelennek nez ki ha nem mosom meg majdnem naponta :(

2016. márc. 13. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A hajad nem attól lett korpás, hogy "megfázott" a fejbőröd. (én pl. SOHA nem szárítom meg a hajam, mert a forró levegő csak tönkreteszi a hajat és a fejbőrt, és ennek már huszonsok éve. Télen sem, pedig úszni is járok hetente háromszor, és akkor sem szárítom meg - nem korpás a fejem)

Sokkal inkább okozhatja egy gombás fertőzés, vagy seborrhoea, vagy valamilyen egyéb betegség tünete, de az is lehet, hogy csak nem jó sampont használsz. Első körben kérdezz meg egy kozmetikust, vagy menj el egy bőrgyógyászhoz.

2016. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A samponom az mar fel eve ugyanaz, amugy hideg levegos hajszaritom van, bar csak akkor hasznalom ha megyek valahova.idom sajnos nincs elmenni kozmetikushoz, sot sehova sem, ezert probalkoztam itt :)
2016. márc. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!