Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok, mióta iskolába...

14 éves vagyok, mióta iskolába járok (7 éves korom óta) szörnyen pattanásos vagyok. Az idő haladtával múlik, de könyörgöm, el fog múlni valaha is?

Figyelt kérdés
Nem is olyan pattanások már ezek, mint a korombelieknek, akik most kezdenek csak pattanásosodni. A 7 év alatt ezerféle kencét, volt hogy gyógyszert felírtak rá, minden létező házi praktikát kipróbáltam már. Volt, ami huzamosabb ideig kicsit enyhítette a dolgot, de nem szűnt meg véglegesen. Mit tudok csinálni? Utálom az arcom, de nagyon! Legszívesebben kicserélném a pofám valaki máséval...
2010. ápr. 2. 21:25
 1/5 anonim válasza:

Szia, el fog múlni, csak sajna van akinél nagyon elhúzódik ez az időszak. Én kb 19 voltam amikor végre valahára kitisztult a bőröm. (én is nagyon pattanásos voltam főleg a halántékomon, meg a homlokomon, hú de rossz visszaemlékezni rá.) Én is azt hittem, hogy sose fog elmúlni, és nem is egyik percől a másikra történt, hanem fokozatosan. Ami viszont nagyon fontos, hogy tényleg ne nyomkodd, meg piszkáld a pattanásokat, mert egy életre megmaradnak a nyomai. A pattanások idővel teljesen eltűnnek, de azok a pici bőrhibák amik egy házilag kinyomott pati után maradnak örökre ottmaradnak.

Amúgy a mélyhámlasztást próbáltad már? állítólag hatásos (bőrgyógyász, vagy kozmetikus csinálja) Ha idősebb leszel és nem javul a helyzet akkor meg a fogamzásgátló nagyon hatásos (illetve vannak más hormontartalmú szerek is, de azt is csak idősebb korban és szigorúan csak orvosi felügyelett mellett szabad használni.)

2010. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, téged sem irigyellek, biztos nem lehetett jó 19 éves korodban... Csak tudod, olvasok ilyen válaszokat, akik azt írják, hogy hetedikes korukban kezdett a bőrük ilyen lenni, és 9.-ben meg már múlt is el. Én hetedikes vagyok, és már hét éve ilyen az arcom. Nehogy már 19 éves koromban is ilyen legyek! Pattanások kezelében sajnos vagy szerencsére már profi vagyok, nem eszeveszettül csinálom, hegeim nem szoktak maradni. Erről a mélyhámlasztásról nem hallottam, de majd megérdeklődöm, hogy mi ez. Köszi!
2010. ápr. 2. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Úhh nem vagyok egyedül!!

Én nekem is tele van pattanással az arcom,főleg most..

mindenki az arcomat nézi..anyám is mondja hogy jaj de csúnya az arcod..hát most nem tudok vele mit csinálni!!

gondolhatod,hogy nekem egész arcom tele van ilyen piros pöttyökkel,amik soha a kurv* életbe nem tünnek el!!!


olyan csúnya vagyok!!!

nem vagy egyedül.És én is tele vagyok 12-éves koromtól!

2010. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy?
2010. ápr. 3. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat evvel en is igy vagyok mar reg,es nagyon sok mindent mar kiprobaltam de nem segitett.Olyan ket honapja nem eszek csokit,chipset,mogyorot,diot,szotyit es semmien zsiros fuszeres dolgokat,es kezdenek elfele mulnii...:)Mar masok is mondtak h sokkal tisztabb az arcom...csak sajnos nekem elegge piros a borom ,es meg engem igyis zavar...de mar nincs annyira sok!Mar 75-napja nem ettem egy szem csokit sem,es ez hasznal,hat elegge szar helyzet mert en nagyon szeretem a csokit,de ha belegondolok abba h mien volt az arcom az erot add...mert igy sokkal tisztabb.Nem mondom h most nincs pattanas mert vaan ,de nem nagyon hanem csak kicsikek!Meg sajnos a havi verzesem elott is elo szoktak jonni de nem annyi sok mint regen volt:)Szerintem ti is probaljatok ki:)
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!