Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szeretnék póthajat...

Most szeretnék póthajat feltetetni. Az lenne a kerdesem hogy ha feltetetem akkor utana be szeretnem daueroltatni az egeszet es szoke festeni (alapbol szoke vagyok de vilagosabbat szeretnek), hogyan lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Es nem az a nagyon dauerolt hanem a kicsit nagyobb loknik tetszenek. Ha barki tud nekem hasznos informaciot, szivesen fogadom. Esetleg megbizhato hajkereskedes vagy fodrasz vagy tippek. Elore is koszonom a valaszokat
2016. márc. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezzel a 3 dologgal egyszerre tönkre fogod tenni a hajad egy fél életre az tuti. Legalább a dauert ne eröltesd.
2016. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dauer és a szőkítés együtt elég megterhelő a hajnak, csak speciális anyagokkal érdemes csinálni (ez persze jóval drágább, mint a többi), és nem is biztos, hogy meg lehet csinálni a te hajaddal. A hajhosszabbítás egyes eseteiben nem lehet vegyszeres munkát alkalmazni az illesztések miatt.
2016. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a póthaj a dauertól eléggé roncsolódni fog, pláne a sajátod ha továbbszőkíted +póthaj+ dauer.. de ha mégis ezt akarod akkor aki felrakja a póthajat kérdezd meg tőle
2016. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarok elsietni semmit és nem szándékom elcseszni a hajam mert erős, dús és vastagszálú:) Ha meg is csináltatom akkor nagyon körbekérdezek...csak azért kérdeztem itt amúgy mert ismerősömnek akivel már nem vagyok jóban na neki is ilyesmi haja van mint nekem erősségre is stb és ugyan ezeket csináltatta és gyönyörű lett és a haja is és a póthaj is kibírta. Csak nem tudom tőle megkérdezni hogy csinálta meg kinél mert mar nem beszélünk
2016. márc. 18. 06:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg anyum fodrász és neki sem tetszett az ötlet deee azt mondta meg lehet oldani csak nem úgy hogy egyszer elmegyek és megcsinaljak hanem akkor eloszor ezt aztan kis ido mulva azt ...szoval hogy aprankent :)
2016. márc. 18. 06:38
 6/7 anonim válasza:
kérdeztess meg közös ismerőst h kérdezze meg a csajt, hogy neki hogyan és ki csinálta:) milyen lett?
2016. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaaa az lesz :D koszonom
2016. ápr. 1. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!