Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a pattanásos...

Mit ajánlotok a pattanásos bőrre és a könnyen zsirosodó hajra?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajra a citrusos Head&Shoulders, nekem nagyon bevált.

Arcra pedig: reggel-este arctisztítóval lemosni, ajánlom a Himalaya termékeit. Illetve tisztítás után krémezni is kell, én Nivea-t használok, de mindenkinek más jön be.

2016. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pattanásos bőrre a vermix szarito keverek bevalt tobb ismerosomnek.
2016. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Heti egyszer peelingeld le - az elhalt hámsejteket szeded le, ha nagyon csúnya az arcod, akkor kétszer. Minden reggel és este 2%-os szalicilsavas arctonikkal kerek vattakoronggal mosd át az arcod és valamilyen - főleg este egy gyümölcssavas hidratáló krémmel kend be vékonyan az arcod. (nivea gyilkos szer) soha ne zsíros krémet használj, hanem vizeset, tehát hidratáld. Reggel lehet egy enyhén színezett, direkt tiniknek, problémás bőrre kapható gyulladáscsökkentő krémek, fluidok. Ha olcsón akarod megúszni akkor az AVON termékek nagyon jók, de a Himalája a DM-ből is megfelelő, de nézd át hogy ne zsíros legyen. Vannak enyhén színezett - direkt azt tesszük fel arctisztítás után a vendégre, de ne járj gyakran kozmetikába, mert felülfertőződhetnek a pattik. Használj - Jyskbe vettem - kicsi türcsiket, mindig frisset ha az arcodat törlöd, vagy a kezedet utána... én ezzel törlöm ki a mosdót és megy a szennyesbe. Soha ne azt a türcsit használd, amit a testedre. Ha van nagy dudorod arra az Ilcsi kozmetikai szerből a Fekete szappant használd, ne azzal mosd az arcod, mert nagyon szárít és az sem jó, hanem egy pöttyöt tegyél rá - reggelre eltűnik, halványodik, leszárad.... (tapasztalatból írtam, de van egy kozmetikám is...) 1-2 hónap és szép leszel. Könnyen zsírosodó hajra: egy kis szódabikarbonátos samponnal (tegyél bele, por formájában lehet kapni) hagyd rajt egy-két percig, majd két liter vízhez tegyél egy-két evőkanál almaecetet és a végén ezzel öblítsd le - nem lesz ecetszagú, de fényes és erősebb......
2016. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hasznos volt főleg az előző válaszadó de a többieket is sokra becsülöm. Ki fogom próbálni. Köszi!
2016. márc. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!