Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, mivel ápoljam a...

Hogyan, mivel ápoljam a póthajamat (európai), hogy sokáig szép maradjon, ne töredezzen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy neki. Ne vasald,ne fesd,az roncsolja legjobban.Bár ha vastag szálú,akkor az sem árt beki. Bármit kenhetsz rá, nem fog lassabban törni. Tíz év póthajazás után mondom ezt.
2016. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Meddig szokott neked szép maradni?
2016. márc. 19. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú nagyon sokáig. De én orosz vastagszálút veszek,nem európait. Volt,ami feketéből hidrogén szőkére lett szivatva,utána sötét barnára,utána ombréra,utána megint barnára. Töredezett a vége,levágtam belőle 5 centit,olyan volt mint új korában. Addig rakattam vissza hőillesztéssel amíg nem lett túl rövid.évekig szép volt. Egy hátránya h az én hajam vékony szálú,így kissé elütött,de ezerszer inkább veszek ilyen strapabíró hajat mint vmi vékony sz@rt.
2016. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!