Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú kevés (vállig...

Vékony szálú kevés (vállig érő) hajam van, mit lehet ezzel kezdeni? Milyen frizurát lehetnek csinálni? Linket képet tudtok mutatni? Valami tipp?

Figyelt kérdés

nem szeretném mindig csak olyan egyszerűen lógva vagy felkötve hordani... mostanában befonom...stb... de taláűn nem is áll olyan jól...

így szoktam befonni:


[link]


De nekem kevesebb hajam van, mint a képen látható lánynak...


Nekem kb ilyesmi a hajam mint a következő képen:


[link]


kevés, és mindig olyan lapos, semmilyen... néha begöndörítam, vagy befonom, hogy hullámos legyen, mert akkor dúsabb és többnek tűnik a hajam... de az meg lehet ,hogy káros a hajnak ,ha mindig behullámosítóm, vagy begöndörítem...

Valami tipp? Milyen frizura illik ehhez a hajhoz? Hogyan hordjam?


2016. márc. 20. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg vágathatnál valami rövidebbet. Egy teljes fazonváltás lehet megfelelne. Pl. Egy Long-bob típusú haj.
2016. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!