Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanást hogyan tudnám...

Pattanást hogyan tudnám egyszerűen (nem költségsen eltávolítani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és tudom h a pattanás a korommal járó dolog de ahogy elnezem 1-2 osztalytársamat h nekik egy sicsen akkor tök rosszul érzem magam :(( eléggé zsíros a bőrőm és általában szoktam tisztítani sminket nem nagyon max egy kis korrektort használok. Ne úgy képzeljetek el h tele vagyok és egy szabad pont sincsen a fejemen hanem a homlokomon van sok kicsi és az oroom mellett pár nagyobb :/ olyan ember segítségét kérem akinek esetleg vannak jól bevált trükkjei/ötletei és tudna nekem segíteni! (soha nem soktam nyomkodni a pattanásaimat) ja és tudom hogy sok ilyen kérdés van de annyi ellentmondó dolgot olvastam hogy inkább feltettem én is egy kérdést :) köszönöm a válaszokat előre is

2016. márc. 20. 22:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Én pár hete használok fekete szappant,látható eredménnyel.

Ha gondolod,próbáld ki,én csak ajánlani tudom. :)

Kb 1 hónapja használok Himalaya Herbals arctonikot,én nagyon szeretem :) Nagyjából 1000 Ft-ba kerül,Rossmannba vettem.

Remélem tudtam segíteni. :)

14/L

2016. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen köszönöm sokat sekítettél, kifogom próbálni :)
2016. márc. 21. 06:31
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos kb 1500 ft, de a kék lukács akne stop nevű krém nekem rengeteget segít!
2016. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is annyira drága :) köszönöm szépen a választ
2016. márc. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!