Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri befesteni a barna...

Megéri befesteni a barna hajamat vörösre? 15/L

Figyelt kérdés

Meguntam a barna hajam, ugyhogy valtoztatni szeretnek.

Eredeti hajszínem ilyen:

[link]


Szeretném befesteni, de elooszor csak hajszínezövel.

Erre gondoltam, 1500 ft a Dm-ben:

[link]


Szerintetek fessem be vele? Nem fogja nagyon roncsolni a hajat? Olvastam róla véleményt, azt írták, hogy puha lett tole a haj, egyenletesen kopik stb.

Probaljam ki?


15/L



2016. márc. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Minden hajfesték roncsolja a hajat,és ez sem kivétel.Ha a szüleid és a suli engedi,akkor nyugodtan fesd be,de azért jól gondold meg,hogy mi lesz ha pl. nem áll jól?Vagy ha eleinte tetszik,de utána már nem,hogy fogod visszacsinálni?Befested barnára?Hidd el,nem jó buli 15 éves korodtól festeni a hajad,egyrészt baromira roncsolja,másrészt pénz,stb.Én tapasztalatból tudom,ugyanúgy voltam vele,mint te most,és már 3 éve próbálom visszaállítani a hajam eredeti állapotát,de most már törékeny,töredezik és minden baj van vele...Szóval a kérdésedre válaszolva,nem,nem éri meg.
2016. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kb 16 éves koromban festettem vörösre a barna hajamat, és imádtam. :) Egészen az érettségiig olyan volt, akkor untam meg, és átfestettem sötétbarnára. Viszont ez a sötét hajszín borzalmas, utálom. Most az eredeti, világosbarna hajamat szeretném visszakapni.. :D talán majd egyszer, de nem bántam meg hogy vörös voltam, nagyon jól állt és szerettem, szóval szerintem nyugodtan fesd be te is ^^

20/L

2016. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék kb 17 éves koromig, lehet, hogy csak egy múló szeszély ez.
2016. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 21 évesen festettem be vörösre a barna hajam. még csak egy év telt el, de én boldog vagyok vele. a hajamnak nem lett semmi baja egyelőre. ha nem vagy biztos benne hogy jól állna-e, akkor próbálj fel egy parókát, esetleg a gépeden egy rólad készült képen színezd át a hajad. :D én is sokat, kb egy évet gondolkodtam rajta, hogy biztosan tetszik-e.
2016. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képeket szerkesztettem úgy, hogy vörös legyen rajtuk a hajam:D Szerintem tök jól áll. Megmutattam barátaimnak, családomnak is. Vannak akiknek tetszik, mások szerint ronda. Ezért is félek belevágni.
2016. márc. 21. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:

egy évig voltam vörös, sötét barnából. hát nekem semmit nem nőtt ez idő alatt a hajam, sokat roncsolt rajta. kb 6 hónap után már nem tudta elérni a fodrászom sehogy sem azt a színt mint a legelején. az egy év vége fele már úgy néztem ki h barna festékkel festetem a hajam.. semmit nem fogott meg a festékből. minden hajmosásnál ereszt a színéből, hamar kimostam és le is nőtt.

szerintem ne 15 évesen kezdj el hajat festetni, fiatal vagy ne most tedd tönkre a hajad.

2016. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerosom ezzel a festekkel festette be, amit emlitettem a kerdesben, es kb 2 honapig volt neki rajta, fokozatosan kopott ki.
2016. márc. 21. 16:55
 8/9 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki:)

Mintahogy említetted neked tetszik és ha 2 hónap múlva kikopik nincs gond szerintem.

2016. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy színezőtől semmi baja nem lesz. Arra számíts hogy a végeredmény valószínűleg sötétebb lesz kicsit.
2016. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!