Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasokra es hegekre mi a...

Pattanasokra es hegekre mi a jo krem?

Figyelt kérdés
boltbol semmi nem segit, maximum kicsit pattanasokra de sok hegem van ami pattanas kinyomasa utan megmaradtak... de sose probaltam meg kremet.. itt lenne az ideje szep arcnak... szaraz de neha normal borom van... pl a nivea krem tul zsiros nekem.. mit ajanlotok?

2016. márc. 25. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én körömvirágkrémet vagy Neogranormont szoktam használni. De nyilván nem kell az egész arcodat bekenni vele, csak az érintett részekre jó alaposan bemasszírozni (tehát, ne csak rákend). Ezt inkább este érdemes, hogy tudjon hatni és ne kelljen ugye rásminkelni.
2016. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es mikor latszik a halvanyulas az arcon? inkabb hegekre kene,azokkal van tele mar kiskorom ota,koszonheto noveremnek...
2016. márc. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!