Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel érhetek el...

Milyen festékkel érhetek el ilyen színű hajat?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék már ilyen színű hajat:

[link]


Viszont eddig akárhány márka különféle festékét próbáltam, mindig ilyesmi lett az eredmény:

[link]


Tudom, az alap hajszínem is számít, de szerintem nem csak ez a gond. Ugyanis mikor kikeverem a festéket, már a tálban sem olyan lila mint a doboz szerint kellene lennie, hanem inkább vöröses - barnás. Lemosásnál pedig konkrétan vérvörös színű a víz, lila helyett. Próbálkoztam már a Palette, Garnier, Syoss, sőt Imperity fodrászfestékkel is, de mindegyiknél ugyanez volt....


Tudtok mondani olyan fajta lila hajfestéket, ami nem vörös, hanem TÉNYLEG lila???



2016. márc. 25. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg kérlek hogy milyen színű a hajszíne és utána fogok tudni segíteni.
2016. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
középbarna volt az eredeti színem, most már a próbálkozások miatt sötét barnás - vöröses lett. a 2. képen az én hajam van, épp tegnap lett festve.
2016. márc. 25. 11:40
 3/12 anonim válasza:
100%
Ahhoz, hogy normálisan befogja lilára, le kellett volna szívni a hajad előtte.
2016. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kéne szívni festés előtt :)
2016. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom...az a baj, hogy amint írtam maguk a festékek sem voltak lilák, már a tálban sem... a legtöbb köszönőviszonyban sem volt a dobozon látottal, a Palette konkrétan pirosas - narancssárgás volt...ha leszívatott hajra kentem volna fel, szerintem tiszta piros lett volna a hajam... :D
2016. márc. 25. 11:45
 6/12 anonim válasza:
100%
A legtöbb hajfesték kikeveréskor nem olyan színű, mint amilyen a hajadnak lennie kellene tőle. Pl. mikor hidrogénszőke voltam, a kikevert festék mindig kék színű volt. Az, hogy a tálban milyen színű a festék, részletkérdés.
2016. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, mert a legtöbb festék nem olyan a tálban, mint amilyen a hajad lesz tőle...
2016. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj.. ne a tálban kikevert színt nézd... Nekem aranyszőkére van festve a hajam, a festék konkrétan narancssárga színű, mégsem lesz narancssárga a hajam...

És igen előtte szívatni kellet volna.

2016. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért nem mész el egy fodrászhoz, és ő majd kikeveri neked? megkérdezed mit használj a hajtövedre később, és kész.
2016. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen extrém színű hajat szeretnél, azt boltban vehető festékkel szerintem nem éred el, mert ilyen színt szerintem a polcokon nem találsz. Menj el fodrászhoz, ő tudja mit kell csinálni és megfelelő festéke is van hozzá.
2016. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!