Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápoló vált be nektek?

Milyen arcápoló vált be nektek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, zsíros bőrőm van, néhány pattanásom is szokott lenni amik pirosak, és mitaszerek is. Alapozót mindennap használok. Melyik a legjobb termék család? mit érdemes venni?

2016. márc. 25. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nivea Q10.
2016. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapozó az átmeneti megoldásnak jó, hosszútávra inkább nem.

Szerintem ennyi idősen még normálisnak mondható, hogy ilyen a bőröd, ezért ne görcsölj rá, és jobb lesz a helyzet (tényleg), ugyanis a stressz is kiválthatja.

A táplálkozás nagyon fontos, de ki nem bűnözik olykor-olykor? :D

A hangsúly a megelőzésen legyen, tehát arctisztítás reggel-este, mondjuk egy egyszerűbb (akár) Balea-s zsíros vagy inkább vegyes bőrre való. Aztán hidratálj!!! Csak megfelelő krém kell. Ne a márkád nézd, az néha megtévesztő lehet, egy egyszerű saját márkás is esélyes lehet.


Most jöttem rá, hogy a lényegre nem válaszoltam. :D De végül is a véleményemet elmondtam.

Sok sikert! :)

2016. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a reggeli-esti tonik és hidrató kombóra gondoltam, illetve heti egyszer-kétszer bőrradírra. Ez igy elég ugye? Viszont a márkával nagyon bajban vagyok. Légyszives ebben segitsetek! Köszönöm :)
2016. márc. 25. 20:11
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Paula's Choice jó, de nem ilyen DM-Rossmann árkategóriás.
2016. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bőrradírt szerintem heti 1x bőven elég alkalmazni, mert azzal a sejteket gyorsabb cserére kényszerítheted, és a faggyútermelés is megnövekszik ezáltal. Óvatosan az ilyenekkel!

Igenis lehet egy drogériás kozmetikum jó!

2016. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De tudnál konkrét márkát terméket irni?
2016. márc. 25. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Paula s choice-rúl mag new hallodttam, de rákeresek, köszönöm:)
2016. márc. 25. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatunk márkát, de nagy a valószínűsége, hogy nem fog bejönni. Minden bőr más.
2016. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!