Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Live Color XXL...

Schwarzkopf Live Color XXL vélemény?

Figyelt kérdés
Nyárra beszeretném festeni a hajamat, és megláttam ezt a DM-ben. Nem szeretnék tartós színezőt, a spray-t próbáltam de a hajam ragacsos lett, és a color xxl 28 mosással ki jön. Valaki aki használta már mondana véleményt? Barna hajam van. 15/L

2016. márc. 27. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak szőkített hajon adja a dobozon látható eredményt, és nem kopik ki maradéktalanul.

Egyébként jó, tartós.

2016. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen kikopni sose fog. Ha olyat akarsz ami kikopik akkor fodrászkellékesből vegyél Directions színezőt. De ha nem világos a hajad akkor szőkíteni is kell előtte, az meg tartós.
2016. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) A direction körülbelül milyen áron van?

És a color xxl mennyire marad benne a hajamban? Nagyon látszódna?

Szőkíteni nem akarom... akkor már inkább nem festem be

2016. márc. 27. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:

A directions is szőkített hajon szép, és az is elég tartós. 10 éve kék a hajam,kb az összes itthon kapható direkt színezőt kipróbáltam.

Mindhez szőkíteni kell, szóval marad a spray, vagy a hajkréta.

2016. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
45%

Én most próbáltam ezt színezőt. A következőket tapasztaltam: SEMMIT.

Az utasítás szerint 20-30 perc hatásidő után mossuk le, persze előtte alaposan mossuk meg, majd kenjük rá a krémet. Mindezt megtettem, talán még többet is hagytam rajta a kelleténél. Aztán jött a hab a tortán. Nagyon kíváncsi voltam az eredményre, de rettentő nagyot csalódtam. A hajamat még annyira sem fogta be, hogy halványan látszon.. Persze nem szőkítettem ki előtte, de ez akkor is elég elrettentő hogy egy ekkora márka csak ennyit tud..Bízom benne, hogy neked bejött ez a dolog!

2017. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Sötétbarna az eredeti hajszínem, voltam mindenféle színű (szőke nem) vörös,kékesfekete,fekete most megint sötétbarna vagyok. (nem volt szőkítve /szívatva a hajam) és a piros is befogta,a lila is és eléggé látványosan!

Akinek nem fogta be, az el....ot valamit.ennyi

2017. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok!Volna egy kérdésem hátam közepeig érö hajam van ahhoz mennyi festék kell ebböl a live színezőből ?
2017. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem hogy valakinek miért nem fogta be ... Nekem sincs szőkítve a hajam . Viszont a hajszínem sötét szőke . Én a lilával festettem be tegnap és nagyon jól befogta . Az eladó akitől vettük azért ajánlotta mert az ő barna haján is látszott a hatása . Eddig én is itt ott olvastam róla hogy milyen rossz ... szerintem inkább a használója béna, mert talán az egyik legjobb színező . Egy hátránya van : egy kicsit fog - első reggel halványan lila lett a párnám
2017. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem a használó a béna, hanem az emberek haját máshogy fogja be.
2018. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok! Szeretném egy kicsit újraéleszteni a kérdést!


Irtátok, hogy akinek nem fogta be ez a termék a haját az elrontott valamit. 25 éves fiú vagyok, két doboz blue mercuryt vettünk, barátnőm sötétbarna haját festettük, a maradékból pedig magamnak egy tincset elöl. Az utasításokat követtük, egyáltalán nem bonyolult legalábbis nem tűnik annak, mégse fogta be egyikünk haját se, egy kicsit se. Azok akik váltig állítják, hogy elrontottunk valamit, elmondanák mit lehet elrontani azon hogy egy tubus teljes tartalmát belenyomom egy flakonba, összerázom alaposan, majd ezt a trutyit alaposan felviszem a hajra, fél óra múlva meg lemosom?

2019. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!