Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam és olvastam...

Cunciii kérdése:

Korpás a hajam és olvastam hogy ecetes vizzel jó ha leöblitem, próbáltam is de nem használ mi lehet a baj? Az hogy lehet túl sok ecetet öntöttem a vizbe? Mert korpásodik ugyanúgy

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 13:15
 1/4 anonim válasza:
Vegyél a patikába Nizoralt, és megmosod vele rajta hagyod 10 percet kiöblited, kb. 3 mosás után el fog tünni a korpásodásod. A hajad végére meg használj valami olyan hajápoló balzsamot amit nem kell kimosnod.. Az ecetet hallottam én is, de én inkább fertőtlenitésre és nem sokat, mert eléggé szárithatja is a fejbőrt is meg a hajszálakat is. Ne sajnáld a pénzt a Nizorált használd már elég ha párszor megmosod vele a hajad és rendbe fog jönni.
2016. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=gOcwOhWJsq0

Nézd meg Gabi videóját, mondd benne pár tippet:)

2016. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én vettem head and soulders sampont is de az sem segit, vagy első hajmosásnál nem látszik még hogy használ e?
2016. márc. 28. 14:58
 4/4 anonim válasza:
Nekem se használt semelyik más, csak a gyógyszertárban kapható nizorál. Probáld ki és örülni fogsz hogy rendbe jött a fejbőröd.
2016. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!