Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy írhat ilyet bármelyik...

Hogy írhat ilyet bármelyik portál egy cikkben? Hogy mondhatja valamelyik hajtípusra, hogy "gáz lesz"?

Figyelt kérdés

Olvastam nemrég valami divat rovatban, hogy mostantól felejtsétek el az egyenes hajat, idéntől az ciki lesz... hogy lehet ilyet írni? Még ha az agyonvasalt mesterkélt hajra célzott is, azt tudnia kéne ha már publikál hogy nem túl szimpatikus leszólni az embereket olyan külső tulajdonságuk miatt amiről nem tehetnek. Az én hajam olyan egyenes genetikailag, mintha vasalva lenne, és mindenki meglepetésére gyűlölöm! Minden vágyam az volt hogy göndör, játékos, dús hajam legyen, ne ez a semmilyen lelapuló fos. Erre jön egy magazin és még ki is jelenti hogy mostantól hivatalosan gáz lesz a hajam. A göndörítésre pedig szinte alig reagál... ti nem éreznétek rosszul magatokat ha ilyet olvasnátok?

20/L



2016. márc. 28. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szögegyenes, minden göndörítésnek ellenáll.


Nem, nem érzem magam rosszul. Van saját stílusom, tetszenek, nem tetszenek dolgok, "valami divat rovat" miatt nem fogom rosszul érezni magam.

2016. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ebben szerencsésebb vagy, szerintem sok múlik azon hogy te szereted-e a hajadat egyenesen. De én eddig is utáltam hogy ilyen, most meg már még jobban, és azért elég sok birka ember van aki hallgat az ilyen cikkekre... félek hogy majd kinéznek, mert azt hiszik a vasalós trendet követem még mindig, holott magától ilyen. Én nem tudom elfogadni ha kinéznek/lenéznek nagyon rosszul leszek tőle. Örülj hogy te nem ilyen vagy.
2016. márc. 28. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak röhögök magamban, amikor valami f*s magazin divatmajom kis szerkesztőcskéje T/1-ben akarja megmondani nekem mit szabad/nem szabad felvennem (vagy hogy milyen, éppen felkapott celebet kéne szeretnem)...röhej. És az a legszánalmasabb, hogy a klónok, akiket az utcán látni, hallgatnak a divatmagazinokra, még akkor is ha az adott ruhadarab nem áll jól nekik/egyáltalán nem is tetszene nekik. Inkább megbarátkoznak vele, csak nehogy ne legyenek ultramenők...
2016. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, ebben van valami. De nekem nem is áll jól az egyenes haj :D Szóval mielőtt a magazin azt mondta volna, már évek óta amúgy is göndört szeretnék. Vagy pontosabban, inkább hullámosat. Sajnos nem mindig áll jól amivel születünk... de ezen nem is nagyon tudok változtatni, ezért háborított fel. Utálom hogy ezek a kis írópalánták néha mit megengednek maguknak, szinte sértően alá-fölé rendelik az emberi külső egyes vonásait a másikaknak... ugyanez a stílusokkal. Szeretem a divatot, szépséget, a kreaív, önkifejező részét. De magát az iparágat mindig emiatt a felszíneskedés miatt utáltam nagyon... hogy így dirigálnak az embernek, meg elhitetik velük hogy ha nem néz ki így/úgy akkor kevesebbet ér.
2016. márc. 28. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyenes hajam van, de pont lesz.rom h mit írnak ezek a nők lapja színvonalú sz.rok, mert nekem ez áll jól és szeretem is így a hajam :) szerintem azért érintett téged érzékenyebben a téma, mert nem vagy megelégedve a hajaddal.
2016. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért barátkozol olyan emberekkel, akik lenéznek, ha egyenes a hajad?
2016. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A többiekkel vagyok, kérdező (egyébként iszonyúan makacs egyenes hajam van, a szalagavatói bankettre begöndörítttettem, nem tudom, miért, de mire odaértem, egyenes lett :D nekem jó így, a párom pedig egyenesen odavan az egyenességéért. igaz, nem lapul le, inkább megpróbál az égnek állni néha, ami 40-60 centisen nem megy neki, de azért valami eredményt elér).

Nehogy már érdekeljen minket, hogy valami kis szerkesztőcske mit tart gáznak :D

Amúgyis, az egyenes haj olyan, mint a fekete szín, annyira alap, hogy nem tud teljesen kimenni a divatból soha :D Hirtelen a Föld lakosságának jelentős része gáz lesz? Mekkora butaság már ez. A cikkírót minősíti ez, ne félj már, hogy akkor majd mindenki gáznak tartja a hajad :D Nekem eszembe se jut ez, irreális, de teszek is nagy ívben azok véleményére, akik szerint ciki az egyenes haj... Ki is nevetném őket, ha megmondanák... :D


Úgyhogy nem, nem érezném magam rosszul, ha ilyet olvasnék. Elmondanám a kedvesemnek és jót nevetnénk a kis majmon, aki ezt írta.


Manapság amúgyis divat mindent gáznak nevezni, még ha az egy nagyon általános dolog is, amiről amúgysem tehet az ember.

Már meg se lepődnék, ha azt kérdezné valaki itt a gyk-n, hogy gáz-e lakásban lakni, barna hajúnak lenni vagy tüsszenteni, esetleg pulóvert viselni 15 Celsius-fokban...

2016. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én is egyetértek az előttem szólókkal.

Ha ennyire nem tetszik a hajad és göndört szeretnél megpróbálkozhatnál a dajerral..:)

2016. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyárilag szögegyenes a hajam, lapos is, de épp ezért göndörítem. Attól dús, szép lesz. Az meg hogy hol mit írnak divat témában sose érdekelt, nem is olvasok ilyen cikkeket, nem is követem a divatot, van nekem saját stílusom, nem kell hogy idegenek mondják meg hogy nézzek ki. Ennek semmi értelme, foglalkozni sem kell ilyesmikkel.
2016. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egyenes a hajam. Nyíl egyenes.

Elég sok időt igényel a hajgöndörítés.. Engem nem az izgat hogy mit mondanak.. Csak hogy ne tűnjek unalmasnak. Persze általában barna a hajam, ezért is ha már a színeket nem de a formát változtatom. Egyébként derékig ér, ami még jobban nehezíti a formázást mert lehúzza a hajat és pár óra múlva olyan mintha semmit nem csináltam volna se egyenes se göndör.. Szerintem kezdték megunni az egyenes haj divatot, ezért kell a váltás egy két év és újra az egyenes lesz a befutó.. Egyszerűen megszokja az ember szeme vagy én nem tudom. Ismerek olyat akit semmi nem érdekel évek óta egyenesíti a haját ha nem mondja hogy göndör azt hiszem alapból olyan neki. Meg könnyebben kezelhető az egyenes ezt többen mondják. Ma már viszont rengeteg termék van amitől mindegy milyen a hajad olyan lesz amilyet szeretnél, többnyire. Könnyebben kezelhető, lágy esésű, extra fényes. Lehet ha göndör lennél az zavarna, nem igaz? Biztos a te hajad is szép és csak mi agyaljuk ezt túl másokkal meg elfogadóbbak vagyunk. Legalábbis én. 17L

2016. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!