Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid haj lánynak, ti mit...

Rövid haj lánynak, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a rövid, fél oldalt felnyírt(de nem teljesen), másik oldalon fülig érő szőkés-barna haj milyen? 13/L
2016. márc. 28. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagány :) De kérdés, hogy illik-e hozzád.
2016. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pár nappal ez előtt vágattam le, és eddig kaptam hideget, meleget, de mindenki azt mondja, illik a személyiségemhez, ami igaz.

Viszont engem az idegesít, hogy a barátaim(még nem látták, mert szünet van, és messze laknak) mit fognak szólni? Ugyanis ők eléggé átlagos/mai lányok. Az átlagos alatt azt értem, hogy aranyos lányok, csak számukra a külső a legfontosabb pl.ugyanúgy néznek ki, mert mind nagy 'egyéniségek'.. Szóval szerintetek az ilyen lányok mit fognak momdani rá?

2016. márc. 28. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit szólnak a barátaid.. :) A te hajad, te döntöd el, hogy hogy néz ki. Ha meg barátok vagytok úgyis le fogják szarni :D
2016. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jóll áll akkor tök vagány, nekem tetszene
2016. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyat, akinek ez jól állna.

Meg olyan... betegnek néz ki.

2016. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bejott a rovid haj, sot, elkepzelheto, hogy en is levagatom. Az, hogy a tomegkollekcio mit szol hozzad, az az o dolguk. Csak az a fontos, hogy neked tetszik, a tobbiek velemenye mar kevesbe legyen mervado
2016. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!