Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befogja majd a festék? :o

Befogja majd a festék? :o

Figyelt kérdés
Kiszőkitettem a hajam,most nagyon sárgás a színe,ha vennék 2 doboz szőke hajfestéket, akkor nem lenne ez a sárgás árnyalata?

2016. márc. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
De. Hamvasító kell, nem szőke festék.
2016. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szőkítés után mindig kell festeni, ez alap dolog, de nem mindegy mivel fested. Csak gyenge oxival és hamvas szőke festékkel. Fodrászkellékesből. Drogériás dobozos szőke festék nem jó, mert szétégeti a már szőkített hajad, mivel ezekben erős oxi van.
2016. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szőkítés után célszerű hamvas árnyalatú festékkel bekenni. ezután pedig ha még mindig sárgás, akkor hamvasító sampont meg folyadékot használj.

de ha még mindig nem jó, akkor menj el fodrászhoz. valószínű sok ilyet látott már, meg tudja csinálni.

2016. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# vagyok. azt elfelejtettem írni,hogy fodrászkellékesben érdeklődj. ott áltaában segítenek is.
2016. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ma kipróbálom a hamvas szőkét :)
2016. márc. 29. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!