Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen hosszú hajú,...

Lányok, milyen hosszú hajú, félhosszú férfi frizurákat kedveltek?

Figyelt kérdés

Oldalt elválasztott? Szembe fésült és oldalt elválasztott? Esetleg copf? Jelenleg középen elválasztott, elülső tincsek csavarodnak, mint egy lánynak. ;D Tettem fel pár képet, építő jellegű kritikák és vélemények, javaslatok is jöhetnek. És linkelhetnétek is olyan frizurákat, amelyeket szerettek. Köszi.


középen elválasztott, csavarodós:

[link]

[link]

[link]



oldalt elválasztott:

[link]


szembe fésült:

[link]

[link]


copf:

[link]



2016. márc. 29. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ kin mi áll jól. A képen te vagy? Úgy tűnik a középen elválasztott a nyerő rajtad... a többi igen idétlenül néz ki. Szembe és oldalra fésült esetében akkor jó ha a haj első része rövidebb tépettre van vágva.
2016. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezek között a képek között nem sok különbség van. Az tény, hogy oda vagyok a hosszú férfi frizurákért, de azért már nem, ha erről valaki többször is feltesz kérdést gyakorin, mert nem biztos a dolgában. Gyanítom, hogy nem én leszek az egyetlen, aki ezt gyengeségnek, és túlzott bizonytalanságnak érzi. Legyen önbizalmad, ne mások véleményére támaszkodj, és úgy hordd a hajad, ahogy neked tetszik. :)
2016. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A copf az tetszik rajtad :) Nem értem mi a probléma azt hittem sokkal hosszabb, de ezek előnyösek
2016. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!