Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb.90 cm-es hajam van és...

Kb.90 cm-es hajam van és leszeretném vágatni kb. a hátam közepéig, és most nem tudom, hogy levágjam-e és, hogy vissza nő-e ugyan olyanra?!?

Figyelt kérdés
(13 éves vagyok)

2016. márc. 29. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
áhh álom hajad lehet, én nem vágatnám le :)
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Max a végét vágatnám le, hogy felfrissüljön és a végek ne legyenek elvékonyodva. Gyönyörű lehet!
2016. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
90 cm nem álomhaj hanem már gáz kategória szerintem. De persze ez magánvélemény. Ha egyszer megnőtt amúgy akkor máskor is meg tud... de szerintem jobban jársz valami normális frizurával.
2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül nő meg. én is kb 13 éves koromban vágattam le a fenékig érő hajamat, azóta is max csak hátközépig tudom megnöveszteni, hiába ápolom, annál tovább nem nagyon nő.

ha csúnya, vágasd le mindenképpen. de max csak a végét, bér te tudod, hogy megéri-e neked a hosszú haj.

2016. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
huu, nehogy levágasd! gyönyörű hajad lehet, én is bárcsak meg tudnám növeszteni olyan hosszúra! :)
2016. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Gyönyörű szép hajad lehet! Ha nem tudsz dönteni akkor szerintem először csak 10-15cm-t vágása vissza. Ha megszoktad és még rövidebbet akarsz akkor megint vágass valamennyit. Ha "útközbe" megbánod a vágásokat még mindig kevesebb veszteséged van mintha egyszerre vágattad volna le.
2016. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
vágasd rövidebbre, a hosszú haj eléggé semmilyen
2016. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó Violla válasza:
a hosszú hajat nagyon nehéz a fésűvel cibálni meg stb.... szerintem ne csak a derekadig hanem a könyök alá egy kicsit hosszabbat. úgy tuti jól áll.:) 😃
2017. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!