Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szedi ki a szőrt az...

Miért nem szedi ki a szőrt az epilátorom?

Figyelt kérdés
Eddig jól működött, de az utóbbi pár használat során borzalmas. Sok szőrt nem tép ki, hanem csak eltöri. Háromszor tovább tart a folyamat, mert csak húzogatja a szőrt és vöröd a bőröm tőle.
2016. márc. 31. 21:19
 1/3 anonim válasza:
Mert kaki. Az enyém is tökéletesen működött úgy egy hónapig, aztán csak benőtt tőle az összes szőrszál.Én beruháztam egy újra, azzal nem akadt problémám.. de azért próbáld meg alaposan kitisztogatni nem-e a bent akadt szőrszálak miatt romlott a teljesítménye.
2016. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztítod minden használat után? Ha nem ez a gond akkor egyszerűen már meglazultak a csipeszei és nem jól működik. Érdemes egy új, jó márkát venni, ami mellesleg a Braun.
2016. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tisztítom használat után, meg most is átmostam rendesen. Csak egy kicsit lett jobb, most is csak húzogatja a szálakat, de nem szedi ki.

Nem is nagyon régi, van még rá garancia. Érdemes ilyenért visszavinni?

Egyébként már én is a Braunon gondolkoztam, ugyanis ez ratyi Philips. Csak nincs pénzem minden évben újat venni.

2016. ápr. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!