Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy a hajnak nem nő...

Létezik, hogy a hajnak nem nő egy része?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de segítsen rajtam valaki aki ért hozzá! nagyon kétségbe vagyok esve. kicsivel több, mint egy hónapja vágattam le derékig érő hajamból vagy 13 centit. akkor még jó ötletnek tűnt... nagyon megbántam. azt veszem észre, hogy a hajam bal oldala szépen nő, kb másfél-két centit egy hónapban, mert mindent bevetek. de a másik oldala nekem nagyon úgy tűnik, hogy ugyanakkora. szárazabb is az a rész valamivel, mint a másik oldal. létezik, hogy nem egységesen nő a hajam? nagyon kétségbe vagyok esve. :'( ha ez számít, keratinnal kezelt a hajam. ha tényleg az áll fent, amitől félek, mit tehetek a hajamért?

2016. ápr. 1. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van hasonló helyzetem, csak nekem az első két nagy tincs, és még a textúrájuk is más. Azt vettem észre, hogyha több időt fordítasz az ápolásra, elkezd nőni, habár lassabban, mint a többi haj. Koffeines sampon, fejmasszázs, természetes pakolások, hajszárító/hajvasaló mellőzése, türcsi helyett póló a hajra szárításkor, stb. Ezektől a kis dolgoktól javulhat a hajad állapota, és el kell kezdenie nőni is. Legalábbis nálam így volt.
2016. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nem nő, olyan van hogy letörik. De akkor megfelelő ápolás kell, ha töredezett akkor vágatni kell először.
2016. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!