Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tuti tipp korpa ellen?

Ladislaus433 kérdése:

Tuti tipp korpa ellen?

Figyelt kérdés
eleg sok mindent kiprobaltam de a korpa-tol szaraz fejbortol nem tudok szabadulni. tobbfele sampont, volt hogy naponta mostam hajat, volt hogy hetente, havonta. probaltam tobbfele sampont (legutolso valami kenes csoda volt) probaltam a tojassargajaval majd ecettel de egyik se valt be. nektek mi valt be legjobban?

2016. ápr. 2. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már hogy elmész orvoshoz? Mivel ki kéne vizsgálni hogy mi okozza a korpád...
2016. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem egy új tippet és eddig nekem nagyon bevált. :) Annyi az egész, hogy két pohár kamillateát (érdemes szárított virágból készíteni,200 Ft körül megvehető a drogériákban) kell készíteni, belekeverni 2 evőkanál mézet és 2 csepp teafaolajat. Ezt a fejbőrre felkell vinni és belemaszírozni majd 10 percig törölközőbe csavarva hagyni. Nekem nagyon bevált és én a sajátomba nem is raktam teafaolajat. Viszont kicsit szárította a hajam így utána érdemes valami balzsamot vagy pakolást feltenni.
2016. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!