Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a teljes intim gyanta?...

Milyen a teljes intim gyanta? 17/L

Figyelt kérdés

Elég erős a szőrzetem odalent, és sajnos nem is nagyon tudom borotválni, mert utána fáj és piros kiütéseim lesznek.

Emiatt csak a legszükségesebb helyeken borotválom le és nagyon ritkán.

Viszont kellemetlenül érzem magam miatta, úgyhogy szeretnék elmenni egy kozmetikushoz intim gyantára.

Bármilyen hosszú szőrrel elmehetek (tekintve, hogy nem borotválom)? Mennyire fáj? Tudtok jó kozmetikát?



2016. ápr. 2. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megijeszteni, de ha a lábadon gyantáztattál már, attól 5x jobban fog fájni
2016. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a borotvát nem bírja ott a bőröd akkor a gyantától még rosszabb lesz, szóval nem jó megoldás.

Ollóval vágd rövidre ha zavar... habár nem értem miért zavar egyáltalán.

2016. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát! Megoldja.
2016. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azért lesznek tőle kiütéseid,mert nagyon ritkán csinálod és a bőröd nem szokik hozzá.Eleinte én is kipattogzottam tőle,de mára már egyáltalán nem és 2-3 naponta borotválom ott(szeretem,ha nagyon sima és szőrtelen).Én gyantáztatni is szoktam,de csak a bikinivonalat,már az is brutálisan tud fájni :D Borotválás után használj speciális bőrápolót,vagy kozmetikustól kérj tanácsot,hogy mit tegyél a kiütések ellen.De mondom,eleinte nekem is voltak,aztán szépen hozzászokik a bőröd és ennyi.
2016. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalommentes a gyanta de túl lehet élni, sokat segít ha jófej a kozmetikus, én pl mindennapi dolgokról csevegtem a csajjal aki épp "ott lent" tépkedte a szőrt, kicsit bizarr így utólag.de amúgy az epilálás rosszabb, am nem az az üvöltős fájdalom, inkább mikor benn szorul tőle a levegő.
2016. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Möszi24 válasza:
Menjél a Skintim-be, cukorpasztával sokkal kevésbé fáj, mint más gyantával.
2016. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont most voltam első alkalommal. Nagyon féltem, ezért későn vettem rá magam, de jobban tettem volna, ha borotválás helyett egyből gyantával kezdem. Nekem nagyon erős a szőrzetem a több éves borotválás miatt, ezért véreztek is a kitépett szálak helyei. De a kozmetikus azt mondta, hogy ez egyre jobb lesz :) Szerintem ne félj tőle, kellemetlen nagyon, főleg a szeméremdomb és a belsőbb részeken, de aztán pl fenéknél már alig érzed :) Sok szerencsét!
2016. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!