Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés
Elmentem kozmetikushoz és szétgyilkolta az arcom. Most viszont sebes lett. Mit csináljak hogy hamarabb eltűnjön? Ahjj tudom, jogy ha elmúlik szép lesz az arcom, de ijj azt kivárni. Így nem akarok emberek közé menni.
2016. ápr. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez megint csak olyan dolog, amire azt hiszed, hogy majd biztos mindenki azt nézi, meg minden ember arról beszél, hogy milyen az arcod, közben meg nem is foglalkoznak vele. :)

Egyébként: kamillás arcmosás napi 2-3 alkalommal, meg esetleg kenegesd Neogranormonnal. :)

2016. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem normális, ha kozmetikustól rondábban jössz ki, mint ahogy bementél. Az ilyen "szakembertől" elvenném a vállalkozói engedélyét. Keress olyan kozmetikust, aki ki tudja tisztítani az arcod anélkül, hogy sebesre marcangolna, vagy oldd meg az arctisztítást otthon.
2016. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#-köszi ezeket tuti kipróbálom!

2#-sajnos a közelben csak egy kozmetikus van :/ azthittem normális hogy ilyen sebes

2016. ápr. 3. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ha ilyen sebes lettél! Én nem mennék hozzá többet. Ajánlom rá a teafa szappant és az aloe vera gélt.
2016. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!