Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsiros es gyuladt az arcborom...

Zsiros es gyuladt az arcborom (sokszor ki is sebzik, nagyon sok idore ra mulnak el ), a mellkasomon es a hatamon is eleg sok kis pattanas kijon .18 eves vagyok . Ti mit hasznaltok /hasznaltatok ami segitett? Lehet krem, hazikeszitesu pakolasok is .

Figyelt kérdés

#krém #pakolás #pattanás #zsiros - #gyulladt bor
2016. ápr. 3. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem elsősorban a bőrgyógyász segìtett, az a biztos.
2016. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eleg kis varosban elek es itt sajnos nincs borgyogyasz szoval konkret valaszokat kernek

de azert neked is koszonom :)

2016. ápr. 3. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrét terméket látatlanban nagyon nehéz mondani. Kozmetikusnál voltál már? Arctisztítás nagyon ráférne a bőrödre ez alapján, és egy jó kozmetikus segít mindenben, termékeket ajánl, elmagyarázza mit hogyan és miért használj.

Ajánlhatok neked terméket, ami nekem bevált, de kicsi az esélye, hogy neked is éppen ez fog, ezért kell szakemberhez menni, aki a te bőrtípusodnak megfelelő és a te problémáidra megoldást nyújtó terméket ajánl.

2016. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg nem voltam , de mar gondoltam ra , koszi
2016. ápr. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!