Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon eltört a hajam, nem...

Nagyon eltört a hajam, nem csak legalul hanem a hajtőtől kb 6centitől végig az aljáig, hogy vágassam le a törött részeket? Nem akarok 6centis hajat

Figyelt kérdés
Sokat festettem az elmúlt időszakba nemtudtam eldönteni milyen hajszínt is akarok, és eléggé el van töredezve és száraz lett a hajam, és nem csak alul hanem feljebb is el vannak törve a szálak mivel nem egyhossz a hajam hanem össze vissza hosszúságú.. mivel lehetne levágni a törött részeket?

2016. ápr. 4. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év alatt , 10 cmt nőtt. Hogy miért? ? Mert ugyanígy tönkrement mint a tied.

És nem vágatlan le rövidre hanem csak kb vállig.

Eredménye az lett hogy mindig visszatort. Hullottak a 2 cm darabok fesulkodesnel pl.

Mostanra már úgy ahogy helyrejott de ez már másik haj a tönkrement haj már kicserelodott.

2016. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy cserélődik ?
2016. ápr. 5. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hajszálnak kb 6-7 év az élettartama, nem három.


Kérdező kíméld a hajad, vágass belőle annyit amennyit nem sajnálsz, kerüld a hajszárítót és a hővel való formázást és használj pakolásokat, argánolajat. Egy ideig pedig a szokásosnál gyakrabban látogasd a fodrászt frissítő vágásra.

2016. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy cserelodott ki az hajam hogy az amit le kellett volna vagatni 3 éve az már lenott és le lett időközben vágva.

Tegnap voltam fodrásznál előtte utoljára ősszel és már csak a vegebol kellett picit vágni ami el volt vékonyodva.


Ha nem akarod levagatni ne sajnáld a hajapolokat most a glamour kuponokkal majd bővelkedő be tudsz vásárolni kedvezménnyel. A hajvasalot meg felejtsd el nekem azóta sokat javult amióta nem hasznalom .

2016. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!