Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hullámosítsam a hajam...

Hogyan hullámosítsam a hajam természetes módón, hő nélkül?

Figyelt kérdés
Középhosszú, kb vállig érő dús szőke-szőkésbarna hajam van. Jól állna ha egy kicsit behullámosítanám?? És hogy hullámosítsam be hő nélkül, és úgy hogy tartós és szép legyen??

2016. ápr. 4. 20:43
 1/7 anonim válasza:
Ha hajmosás után míg még vizes több fonatba befonod és pár órán át úgy hagyod az szépen szokott hullámosítani, tapasztalatból mondom, nekem legalábbis bevált. :)
2016. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA


javaslom ezt a módszert, én rendszeresen így göndörítem a hajam, nagyon nagyon bevált, imádom! :)

2016. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szupinak tűnik, vizes/nedves hajjal kell? Nekem szárazon elég makacs, nem hiszem hogy úgy működne
2016. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint az első vidiben, a másodikban mondja a csaj milyen hajjal kell.
2016. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jol neznek ki majd kiprobalom ;)
2016. ápr. 5. 06:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőt kipróbáltam, nagyon szuper.
2016. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!