Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drogériában, vagy fodrászkellé...

Drogériában, vagy fodrászkellékesben érdemes hajpakolást, hajbalzsamot venni, hol van jobb minőségű? Nagyon száraz a hajam.

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam és szeretném, hogy sima, lágy esésű legyen, mivel göndör is, mégjobban száraznak tűnik.
2010. ápr. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát drogériákban olyat kapsz amit reklámoznak fodrászkellékesnél meg nem annyira. választhatsz.. Szerintem először ki kéne próbálni az elseve hajpakolást és szérumok is léteznek már, ha nem válik be akkor...
2010. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesben!

Nekem is száraz hajam volt, majd rátaláltam a Serical Latte nevű pakolásra, és ettől már egy használat után selymes lett a hajam. Nagyon meglepődtem... És nem is kerül egy vagyonba, egy tégelynyi (275 ml) kb 300 Ft. Itt egy kép róla: [link]

Ez tejes kivonatú és isteni sütiillata van, de van mér répás és placentás is, de nekem ez vált be.

2010. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! én is a Kallosra esküszöm, amit az előttem író javasolt.
2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, holnap benézek a fodrászkellékesbe. :)
2010. ápr. 5. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesbe menj.


1 Ott valóban profi termékek vannak, amik használnak is.

2 Sok pénzt spórolhatsz meg.

3 Nagyobb kiszerelésben kapható minden, így gazdaságosabb.


Én már csak ott veszek hajpakolást, ajánlom a Serical (vagy talán Kallosban is van ilyen de azt nem próbáltam) hajpakolást.


1 literes, ezer forint alatt van. Nagy zöld tégely, Crema Midollo & Serical. Placentás hajpakolás.

Nagyon jó, az én hajamat is rendbe tette, imádom.


De a Latte is jó úgy tudom és az direkt száraz hajra van, illetve festett daueroltra. Nekem az illata volt túl erős, olyan kapucsínós, vaníliás vagy hasonló.


Hajbalzsamot is vehetsz a f.kellékesben, az is 1 literes vagy hasonló flakonban van és kb. 800 forint.

2010. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem akarsz semmi vegyi anyagot a hajadra tenni, próbáld ki az olíva olajat. Én azt használom, csak nem a hajra kell felvinni, mert utána nem tudod majd kimosni belőle, hanem a kezeddel kell végig dolgozni a hajadon tincsenként. Érezhetően selymesebb lett a hajam. (Nekem vékony szálú kevés hajam van)
2010. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a placentásat, meglátom, hogy milyen lesz. Ja, amúgy nekem is vékonyszálú a hajam. Bár azt is hallottam, hogy a latte másik pakolása, azt hiszem a tejes jobb, de az sajnos nem volt. Meg azt néztem még, hogy voltak a fodrászkellékesben drágább 1000-2000 ft körüli pakolások, amit az eladó szerint 1-2 percig kell csak hagyni a hajon. Kíváncsi lennék, hogy az tényleg hatékonyabb-e,vagy csak a hatóidő miatt kerül többe. Csak annyit már most nem akartam költeni.
2010. ápr. 6. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
és milyen lett?
2011. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!