Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha egy lánynak szőrös a...

Gáz, ha egy lánynak szőrös a keze?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Gondolkoztam a borotváláson, de szerintem azzal rontanám a helyzetet, emrt mikor nőne vissza szúrna. Szerintetek elkezdjem, vagy azért ez nem annyira gáz.
2016. ápr. 9. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is szőrös, és hiába sötét, nem annyira feltűnő.


Szerintem fölösleges leborotválni. Nem gáz egyáltalán, kivéve, ha tényleg nagyon szőrösödik, kb mint egy férfinak.

2016. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne kezd el.
2016. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz,de én nem szeretem,mondjuk nekem szőrösebb mint a többi lánynak. Én nyárra mindig leborotválom.
2016. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha annyira nem súlyos a helyzet ne kezd el. Nekem nem volt sötét, viszont majdnem másfél centi hosszúak voltak és zavart, ezért epilálom, de ha egyszer elkezded, akkor folyamatosan kell, mert elég érdekesen nő vissza utána.
2016. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én egyszer leborotváltam. nem éri meg.. ha csak valakinek van annyi ideje h naponta leszedi vagy eljár gyantáztatni. nekem sajnos se időm se pénzem kozmetikusra. borotválás pedig.. egyet előre, kettőt hátra. leszedem jó, de utána erősebb és hosszabb lett.
2016. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 9. 19:34
 7/7 anonim válasza:
Nekem is szoros es utalom. De osztalytarsam elkezdte borotvalni es fuhh. Nagyon hat.. Undorito lett neki mert abbahagyta szoval jo nekem igy, hogy egesz vilagos a szor.
2016. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!