Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy olvastam, ha éjszakára...

Úgy olvastam, ha éjszakára fokhagymát kenek a pattanásra, akkor reggelre nagyjából leszárítja, ez igaz?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam, de nem mertem még kipróbálni, mert még először hallottam róla, és nehogy másnapra úgy nézzen ki a fejem, mint akin este laborkísérletet hajtottak végre. :D

2016. ápr. 10. 10:12
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
A fokhagyma elvileg ugye antimikrobiális hatású, tehát működhet egy gyulladt pattanásnál, de ennél vannak sokkal jobb és kevésbé kellemetlen termékek, amikkel lehet kezelni egy gyulladt pattanást.
2016. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A fogkrém is segíthet, északára felkened a pattanásos felületre, és reggelre jobb lesz helyzet. Persze hatásosabbak a direkt erre szánt termékek, de ez is segíthet.
2016. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cocktails válasza:
Ezt a formát még nem hallottam, hogy a fokhagyma jó lenne, pedig én is sokat olvastam már utána:D Mindenesetre bajod nem hiszem hogy lesz belőle, de azt inkább tudom elképzelni, hogy ha sok fokhagymát eszel kevesebb pattanásod lesz, elvégre bekerül a véredbe:)
2016. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már róla, de még nem próbáltam. Rosszabb szerintem nem lesz tőle. Youtubosoknál is hallottam, hogy nekik eltüntette a patit. A fogkrémtől nekem csak rosszabb lett, mikor bekentem vele, azt nem ajánlom, viszont a la roche posay termékeit igen, nagyon jók.
2016. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!