Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben tudtok mondani...

Debrecenben tudtok mondani igazán jó fodrászt?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok hullámos kicsit göndöt hajjal, de soha nem volt még olyan frizurám ami igazán bejött volna, szeretnék valakit akinek mutathatnék több képet foglalkozna a velem és segítene megtalálni mi illik hozzám

2016. ápr. 11. 04:46
 1/8 A kérdező kommentje:
30/F
2016. ápr. 11. 04:47
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez ugyanitt a problémám :)
2016. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Akkor mindenképp szólj ha találtál valamit :)
2016. ápr. 11. 17:12
 4/8 anonim válasza:
Az lessz de viszont is! :)
2016. ápr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Esetleg ő?

[link]

2016. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Design szalon nagyon jo,szivesen ajanlom. En Olah Csabihoz jarok,de a tobbiek is remek munkat vegeznek.

[link]

2016. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a design szalon eléggé bejön, valamiért férfivel szívesebben vágatnám a hajam.Milyen összegre lehet számítani ilyen helyeken?Nekem eddig csak ismerősök vágták 10 perc alatt ezresért :D
2016. ápr. 12. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel no vagyok,ezert nem tudom,mennyi egy ferfi hajvagas. Hivd fel a szimpatikus fodraszt,szivesen valaszolnak barmilyen kerdesre.
2016. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!