Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok és nagyon...

14 éves vagyok és nagyon szőrös a fenekem, a lyuk körül. Nagyon szégyellem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Borotváljam le? Az nem fogja bevágni a bőrt? :( még soha nem borotválkoztam.

2016. ápr. 11. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán azt ki látja h szégyelled?
2016. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem egy embernek szőrös, nincs mitől szégyenkezned.

Bár ha lány vagy akkor másabb a helyzet.

Ha levágod akkor megerősödik még jobban a szőr szúrni fog.

Inkább erre a gyantázást ajánlanám, kicsit fos de később nő vissza és kicsit kellemesebben is azért.

Vagy gyakorold a borotválkozást majd utána kendd be valami bőrnyugtató krémmel. Én ennyit tudok ajánlani, remélem segítettem.

Javítson ki valaki ha hibázta. :)

2016. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Wow.

Az embereknek szőrös, de ha lány vagy, szedd le??? Szóval ha a képedbe dugnak egy szőrös segglyukat, a fiúét elnézegeted, a lányéra fújjogsz?

2016. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ki elől szégyelled?

Másrészt ne legyél annyira önállótlan, ha nem tetszik, szedd le a neked szimpatikus eszközzel, előbb-utóbb ki kell próbálnod...

(Csak szólok, hatalmas tévhit, hogy megerősödik a borotválástól)

2016. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szőrös... mit számít ez? Nem nézi senki. Persze leborotválhatod ha annyira akarod, de ha érzékeny a bőröd viszketni fog egy hétig minimum. Az rosszabb lesz.
2016. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Szégyelled? Miért? Mutogatod? 14 éves vagy bameg!!


Najo egyefene, a megoldás: állj ki az utcára bugyi nélkül hajolj le és kérdezz meg mindenkit, hogy kit zavar

2016. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!