Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó az, ha valaki babasamp...

Mire jó az, ha valaki babasamponnal mos hajat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy vannak, akik babasampont használnak. Mire jó? Milyen hatása van?

2016. ápr. 11. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nincsenek benne káros anyagok, mint színezék, illatanyag, szilikon, stb, kíméletes, nem árt. Szóval jobb mint a "divatsamponok".
2016. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

1: ez nem igaz, nem minden babasampon ilyen. Sőt! A legtöbb nem ilyen.


Én kipróbáltam a babasampont, nem volt jó. Nagyon száraz, rossz tapintású lett a hajam.


Babáknak meg igazából nem is kell sampon.

2016. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Most épp olyannal mosok. Vettem babáknak való tusfürdő-sampont, mert tusfürdőből mindig illatmenteset meg gyengédet szoktam venni, mert finnyás a bőröm. Tusfürdőnek nem jött be, samponnak oké, úgyhogy most ezt használom. De amúgy nem ilyet szoktam venni.
2016. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért lettem lepontozva.

Nézzétek meg a Johnson's baby termékeit. Egyáltalán nem természetes és még parfüm is van bennük.

2016. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 11. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4. válasszal. Nézzétek meg a babakészítmények összetevőit! Elkeserítő. Pl. a pöttyös babaszappannál lúgosabb kémhatású szappan szerintem nincs is a piacon.És a bőrnek enyhén savas közegűnek kell lenni. Vagy a babaolaj: tiszta paraffin, ami tiszta kőolajszármazék. Így tesszük tönkre a babák finom bőrét!!! Szóval, én először is megnézném a babasampon összetevőit, amit ki akarsz választani, úgy döntenék.
2016. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
A paraffin nem teszi tönkre a bőrt :D És vannak jó összetevős babatermékek.
2016. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Off: a paraffin egyáltalán nem káros, nem kell elhinni mindent hülyeséget amit antal vali és hasonlók mondanak. Igen, létrehoz egy réteget a bőrön, de pl kisebb égési sérülések esetén is alkalmaznak paraffinos kenőcsöket, mert védik a bőrt és a elzárással segítik a gyógyulást. Az pedig megint egy tévhit hogy nem szívódnak be miatta a hatóanyagok. Ezt a védő réteget nem úgy kell elképzelni, hogy na ezentúl semmi sem jut be/ki.
2016. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2016. ápr. 22. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!