Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestékkel érhetem...

Milyen hajfestékkel érhetem el ezt a színt? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Fekete voltam, napokba folyton szivatom,most sötétszőke kicsit zöldes árnyalatú a hajam :/ itt ott narancsos meg sarga. Mennyire kell még leszivassam,hogy olyan szinű lehessen,mint a képen?



2016. ápr. 13. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy normális fodrászhoz. Otthon feketéből nem tudsz normális szőkét csinálni. Meg szerintem csak tönkre teszed a hajad.
2016. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szándékosan vágod tönkre a hajad? Miért nem mész el egy hozzáértő fodrászhoz? Ő megcsinálja úgy, hogy ne legyen papagáj színű a hajad..
2016. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval minimum 3 színű elrontott összevissza szőkített a hajad... ezt egy színbe kéne festeni, ehhez ismerni kell a színkeverést és kell hozzá egy csomó féle festék meg mixtonok, és szőkítő, oxi. Ezeket megfelelően használni is kell.

Aztán ha olyat akarsz mint a képen akkor a hajad egyszínűre festése után melírozni is kell.

Ha nem vagy fodrász akkor ez nem fog menni.

2016. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem megyek fodraszhoz. Szóval senki sem tudja.
2016. ápr. 13. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem? A fodrász olcsóbban, szépre megcsinálja a hajad. Otthon hozzáértés nélkül mégis hogy tervezed? A hajad látni kell ahhoz hogy tudjunk segíteni, más árnyalattal kell festeni a zöldes részt, mással a vöröseset és mással a sárgásat. Tehát alapból kell venned kb 3-4 festéket + oxit hogy egy színű legyen a hajad, ez 7-8000 ft lesz eddig. És akkor még nem is biztos hogy jól csinálod, hiszen nem értesz hozzá, nem mindegy mikor kened hova, meddig hagyod rajta. Ha elrontod csinálhatod újra, vagy leéghet a hajad is. Miért jobb neked ez a macera otthon mint egy fodrász aki feleennyiért normálisan megcsinálja?
2016. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem kell komment,kész a hajam. 4szőke hajféstekkel csinaltam es több oxival nyilvan és sokall olcsobban meguszom fodrász nelkül
2016. ápr. 13. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Az oké drága, meg lehet csinálni. De hamarosan vághatod is le.
2016. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!