Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne pattogja...

Mit csináljak hogy ne pattogjak ki?

Figyelt kérdés

Borotválni szoktam odalent...fürdök majd bekenem nivea testápolóval amit fürdés közben kell hsználni...utána borotvahab majd szőrnövés irányával meg egyezően leszedem.Ezután újra hab és ellentétesen is. Miután kész megint a nivea ugyanis borotválás után is lehet használni. Törölközés után szoktam tenni rá arc szeszt. Mindezek hiaba mert ugyanúgy kipattogok..Mit tegyek? Probaltam a soducrem krémet illetve a kamilla krémet..de egyiksem hasznalt...

Esetleg hasznaljak intim szörtelenitö krémet?

vagy csak hajnyíróval szedjem le?

17/f



2016. ápr. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit csinálsz, borotvával mindenkinek kipattog, de szerintem mással is ki fog.
2016. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifog pattogni úgyis de nekem nagyon picit attól lett jobb h eleggekiaztattam magam legalább 20 percig utána borotvahab es rögtön növekedéssel ellentétesen (!) Szappanos borotvával nem eldobható gagyival vagy szappan nélkülivel

Keress olyat aminek szappan van rögzítve a két szélére nagyon sokat segít de valamennyire meg úgyis ki fogsz pattogni mert érzékeny lent a bor es túl erős a szőrzet :)

2016. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

A lanyt nem fogja zavarni hogy kivan pattogva?:/

2016. ápr. 16. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányként azt mondom, elég lehangoló ha egy pasi csupasz odalent... nem a szőrtelen kisbabák vonzanak. Ha nagyon nagy a dzsungel akkor elég rövidre vágni. Borotválni hülyeség, főleg ha kipattog.
2016. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lány függő de nem fog megszolni érte es undorodni sem

Mindenki kipattogott

2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!