Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, férfiak: milyen sűrűn...

Fiúk, férfiak: milyen sűrűn mentek fodrászhoz, hány évesek vagytok és mennyi pénzt hagytok ott egy alkalommal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én párom 2 hetente megy.. vagy inkább a fodrász csaj miatt.. 😱 mindig ezrest ad neki.. De minek kell pluszt adni, kap fizetést..
2016. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok férfi nem ír ide...:D

A párom 2 havonta vágat hajat, az anyámnál, ingyen.

2016. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
28 vagyok, most voltam fodrásznál, 1600at hagytam ott. Előtte 4 éve voltam, akkor még 1200ért nyírtak meg.
2016. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem járok fodrászhoz oda csak a nők járnak. Otthon vágom és hát benne is van hogy ingyen, de van hogy negyon szar már akkor borbélyhoz elmegyek. Milyen gyakran? Hát olyan 2-3 leginkább kettő és fél havonta. A borbélynál olyan 1000-ért szakáll formázás, haj vágás és igazítás, bajusz igazítás. Nagyon jó, és precíz is.
2020. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!