Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusos hajpakolás, hogyan?

Ricinusos hajpakolás, hogyan?

Figyelt kérdés
Ki hogyan csinálja? :)

2016. ápr. 16. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már sehogy mióta kihullott miatta rengeteg hajam. Másnak sem ajánlom, az olaj nem fejbőrre való. Eltömíti a pórusokat, és ez káros.
2016. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom higítani kell valamivel, pl olívaolajjal :)
2016. ápr. 16. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ket kanal olivaolajjal kell kikeverni aztan felvinni hajra, folpackkal vagy dauer sapkat a fejre, megszaritani kicsit hogy meleg legyen aztan rajta hagyni par orat.
2016. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kell megmikrózni előtte? meddig hagyjam rajta?
2016. ápr. 18. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nen kell mikrozni. 3-4orat kb
2016. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de melegen nem jobb a hatása? 3-4 óra? az kicsit soknak tűnik nekem. én úgy tudom, hogy félóra alatt bőven beszívja a haj a pakolásokat.
2016. ápr. 24. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmelegitheted ha szeretned. Utana epp azert kell hajszaritozni kicsit h meleg legyen. En sok helyen ezt olvastam es igy csinaltam. Egy vasarnapi napon nem jelent nagy gondot pihenes kozben ha a fejeden van az olaj.
2016. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én meg is melegítettem és meg is hajszárítóztam :)


szerintem 1-2 óra bőven elég.

2016. ápr. 27. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!