Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok ilyen arcbőrre?

Csillag282 kérdése:

Mit javasoltok ilyen arcbőrre?

Figyelt kérdés
Van egy pár pattanásom, de több az utánuk maradt piros folt. A bőröm nem kifejezetten zsíros (csak az orromnál), sőt van mikor oldalt teljesen ki van száradva. Arcradírt és tonikot használok. Használjak rá valamilyen hidratáló krémet? És ha igen,akkor milyet? Nem okoz több pattanást? 16/L

2016. ápr. 17. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én garnier pure arctisztito gélt használok de volt már ilyenem a Balea-tol is,kellemesen felfrisitette az arcomat,ezután tonikozni szoktam.Majd az arckrém.Hetente kb 3-4 alkalommal arcradirt használok.Az arckrèmem a Niveától van eredeti neve "MakeUp starter" De en nem smink alá használom hanem éjszaka.Reggelre nagyon puha lesz az arcom.De nem csak ez,szerintem az összes Nivea krém jó.:)
2016. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leírod konkrétan, hogy mik ezek, amiket használsz? (Márka)


Az arcradírt heti 2x használod, vagy mindennap?

2016. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az arcradír és a tonik is Garnier Pure. Heti 2x szoktam radírozni.
2016. ápr. 17. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:

És olyankor nem mosol arcot?


Nekem tinédzser koromban zsíros volt a bőröm, és a Garnier szarrá szárította, de úgy, hogy hámlott, úgyhogy vigyázz vele.


Kellene egy napi arctisztító, a tonik felesleges, ha van benne alkohol, még káros is. (Garnier általában telenyom mindent alkohollal.)

És igen, kellene hidratáló. Milyen összeget szánsz rá?

2016. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5000Ft-nál többet nem tudok most rászánni. Milyen hidratáló krémre gondolsz?
2016. ápr. 17. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nivea Aqva arckrém.
2016. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!