Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan szőrtelenítitek az...

Ti hogyan szőrtelenítitek az intim területet csajok? Borotva vagy epilátor? Mivel fertőtlenítitek? Előtte vagy utána?

Figyelt kérdés
Az a problémám ugyanis, hogy akár borotválom, akár epilálom, begyulladnak a szőrtüszők 😒 Már odáig fajult a dolog, hogy az utóbbi időben egyre több pattanás, furunkulus szerű gütymő jön ki ott, ahol nem tud kibújni a szőrszál és visszafelé nő 😒 Valakinek valami tipp, amivel ez megelőzhető lenne? Bőrgyógyásznál voltam már, nem tudott okosságot mondani...csak annyit, hogy ne szőrtelenítsek... Köszi, de manapság ki rohangál őserdővel!!!??? 😠
2016. ápr. 18. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet hülyeséget mondok de nem lehet hogy a fehérnemű dörzsöli ott ki ahol befelé nő a szőr? Én borotválom és nekem ez akkor fordult elő. Plusz ha még szoros volt a farmerom is. Egyből hazavágta az érzékeny bőröm...
2016. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bőrradír előtte-utána, bőrpuhító krém, aloeverás/kamillás/körömvirágos bőrnyugtató krém, vagy épp arcszesz / valamilyen borotválkozás utánra való balzsam, lehet, hogy pasiszagú, de elvileg a célnak megfelel. De lehet kapni kifejezetten borotválkozás utáni bőrnyugtató gélt is. Próbálgasd az ilyesmiket, valamelyik majd beválik. És gyakran tisztítsd és cseréld a borotvát.
2016. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De-de! Pontosan ott, ahol a fehérnemű + farmer dörzsöli 😩 Epilálásnál csak ezzel a területtel van gond...borotválkozásnál az egész kipattog 😩 Sokat kísérleteztem már én is, de semmi nem vált be igazán....ezért kérdeztem most itt, hátha valaki tud valami okos praktikát...Köszönöm Lányok! 😊
2016. ápr. 18. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Van bőrfertőtlenítő előtte-után kell használni akkor nem gyullad be.Gyantával érdemes.
2016. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mi a bőrfertőtlenítő pontos neve amit ajánlottál? Hol lehet beszerezni? Gyantát próbáltam, sajnos nekem nem vált be 😩
2016. ápr. 18. 16:55
 6/11 anonim válasza:
Első vagyok. Mivel én borotválom az vált be hogy este szőrtelenítek így éjszaka pihen. Bekenem akkor bőrnyugtató testápolóval. Reggel bőrradír és testápoló.Igy szoktam felöltözni. De ez is néha bejön néha nem. :/
2016. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Csajok! Próbálkozom továbbra is....
2016. ápr. 18. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Érzékeny bőr mindig ilyen lesz, én is ezért hagytam abba a szőrtelenítést, semmi nem vált be. Az őserdődet senki nem látja, szóval hülyeség is szőrteleníteni ott. Elég rövidre vágni ollóval néha ha zavar..
2016. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De-de, a Párom látja! 😄 Bár Őt nem zavarná, Ő elfogadná a rövidre nyírtat is (őserdőt azért nem), viszont engem borzasztóan zavar már csak a pici 1-2 napos borosta is 😡 Biztos ez az én hülyeségem, de én tök ápolatlannak érzem magam ha van ott (akár csak pici) szőr 😔 Már kb. 18 éve csupaszon tartom (vagy csak pici csíkot hagyok elöl), nehéz lenne elfogadni most egy dzsungelt 😒 Na, majd kísérletezgetek + lehet, keresek új bőrgyógyászt 😊 Köszönöm mindenkinek a segítséget! ❤
2016. ápr. 18. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló problémával küzdök. Én a legegyszerűbb megoldást választottam: csak a szőr növekedési irányával megegyezően borotválkozom. Az eredmény nagyjából egy 1-2 napos borostás puncira hasonlít, de viszont nincsenek csúnya gyulladások
2016. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!