Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tökéletes alapozót keresek,...

Tökéletes alapozót keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok drogériás terméket kipróbáltam, de egyszerűen nem találok olyan igazán jót, amilyet keresek.

A bőröm nagyon világos, és így a válszték is eléggé leszűkül, hiszen nem túl sok alapozónak vannak nagyon világos árnyalatai. :( Van egy két pattanásom, de inkább a régi pattik után maradt sötétebb hegek/foltok zavarnak. Ezért fontos lenne az erős fedés. A bőröm hajlamos kipirosodára, és szaraz is. :( Én szeretem a kicsit sűrűbb textúrájú alapozókat, és a matt hatást. Mindennapi használatra keresek egy tökéletes alapozót, szóval az is fontos lenne, hogy ne tegye tönkre hosszútávon se az arcbőrömet. Az áráról annyit, hogy túl sokat nem tudnék rá áldozni, de tudom, hogy jó alapozót nem találok olcsón. Maximum 5-6 ezer forintot tudnék költeni rá, de ha olcsóbbat tudnátok ajánlani, annak nagyon örülnék. :)

Interneten is keresgéltem, de egyszerűen elveszek a választékban. A vélemények is nagyon megoszlanak a termékek alatt, így nem tudom, hogy melyik lenne az amire érdemes beruházni.

Összefoglalva egy nem túl drága, erős fedésű, (nagyon) világos, hosszantartó, matt és a bőrömre nem káros alapozót keresnék. :)


Minden vélemény érdekel! Köszönöm a válaszokat! :)



2016. ápr. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem száraz nagyon a bőröd: Max Factor Facefinity, 045-ös árnyalat a legvilágosabb amit Magyarországon kapsz, külföldről (pl. ebay) világosabbat is rendelhetsz, de szerintem elég világos lesz neked is az itteni.

(Én első próbára rendeltem egy árnyalattal világosabbat, az is jó volt, de talán túl világos, a 045-ös pedig pontosan illeszkedik hozzám. Megjegyzem, a legtöbb itt kapható alapozó legvilágosabb árnyalata nekem sötét szokott lenni.)

Tökéletes fedés, az én fényesedésre hajlamos bőrömön is egész nap matt marad púder nélkül (!), van benne fényvédő.

A csúnyább pattikra nyilván kell korrektor (elvileg ez 3in1, a kisebb foltokra tényleg nem kell). 4500 forint, viszonylag kevés kell belőle, szóval sokáig elég (sok drogériáshoz viszonyítva). Kis aláhidratálást igényel.

Ha már próbáltad, akkor sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, ha nem, remélem neked is tökéletes lesz. :)

2016. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BB-vel próbálkoztál már? Mert ha nem akkor a Holika Clearing Petit BB-t próbáld ki, kb 1200 ft. Ebay-en rendelhető. Nagyon jól fed, világos és nem okoz semmi gondot. 1 éve használom az extra érzékeny bőrömön, nekem bevált. Jobban mint bármelyik bolti alapozó.
2016. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni őket! :)
2016. ápr. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!