Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoke hajam van, hogy...

Ha szoke hajam van, hogy lehet visszavagni?

Figyelt kérdés

(Lehet, hogy ezt a kerdest nem ebbe a kategoriagba kene tennem, de nemtudom melyik a megfelelo ra.)

Sokszor \'leszokeznek\' es nem azert mert valami hulyeseget mondok, vagy hulye vagyok, hanem csak mert sok szokes vicc van meg ha valami mulatsagosat is mondok, egybol a reakcio "szoooke". Engem ez nem zavar vegulis mert nem veszem magamra a szokes vicceket meg hasonlo, de van amikor nagyon fel tud idegesiteni ezzel. Hogy lehetne visszavagni ha leszokeznek ? Egy jo beszolas vagy barmi, amit ugymint felnotteknek, a haverjaimnak is mondhatok ? :)


2008. szept. 23. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok..azt szoktam mondani h szerintem meg az az agyilag szőke,aki nem tudja h a hidrogén nem szívja le asz agyat...
2008. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az agyat,bocsi
2008. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt tudod hogy miért kell kétszer elmondani egy szőkés viccet?

Hogy a barnák is megértsék! :)

Amúgy ha látják rajtad, hogy nevetsz te is a vicceken, előbb utóbb rá fogják hagyni. Sőt. Még fiatalabb voltam állandóan ezzel szekáltak engem is. Mára ez teljesen eltűnt.

2008. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Megunják.
2008. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló logikáján marhajót nevettem:DD HELP! Természetes szőkékre is mondják h "szőke" ...sőt...aztazeget:DDDDD

1.Te döntesz a hajszínedről, ugyhogy ne csodálkozz.

2.Egy okos szőke biztos magában, tudja h intelligens, és nem zavarják meg az ilyen beszólások;)

Üdv egy eredeti barna;D

2008. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, irtam is fentebb, hogy engem nemzavar mert nemveszem magamra, csak par ilyen 'pinkans' beszolasra gondoltam. Es amugy meg szerintem, attol mert valaki szoke nemaztjelenti, hogy hulye. :)

Amugy az elso valaszolonak koszi, tetszik amit szoktal mondani. Majd kiprobalom, mivel szoke az eredeti hajszinem de meg is van festve a hajam vilagosabb szokere amire buszke is vagyok, mivel sokan meg is dicsertek mar a SZOKE hajam. :P :)

2008. szept. 23. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
első vagyok: igen,ezt szoktam mondani,ez már kifejlesztett beszólás:D és am nekem is szőke a hajam,de közbe meg hamvasszőkére van festve:)
2008. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
De ez nem beszólás! Jujj...Ezt szerintem élőbe ne használjátok, mert marha égő:D Mert mi, nem szőkék nem azért mondjuk rátok h buta szőke mert azt hisszük h a hidrogén kiszívja az agyatokat:DDDD
2008. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs egy szőkével sem, ha normális és kedves meg értelmes. Bár ismerek olyan szőke hajú lányt, aki annyira segghülye, hogy valami eszméletlen... Na őt szoktuk ám szivatni :) Aki értelmes, meg aranyos meg stb, azt minek szivatni? :P ha hülyülünk, akkor sem a hajával szivatom... :D ***
2008. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso elotti valaszolo...sajnos leszokeztek ha kell ha nem. Minden kulonosebb ok nelkul. :) Es ennek meg semmi ertelme szal...ertelemetlen...szal.....:);)
2008. szept. 23. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!