Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak most? Meg lehet...

Mit csináljak most? Meg lehet a lyukaktól szabadulni valahogy?

Figyelt kérdés
Mitesszeres az orrom, nagyon!Kinyomkodtam őket és ilyen fehér bőrsejt törmelék jött ki belőlük de a lyuk ott maradt, ezt már eljátszottam jó párszor de mindig csak feltöltődnek ezek a lyukak, szedtem rá gyógyszert is, nem használt.
2010. ápr. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
el kéne menned kozmihoz ,ő szakértő a témában.AMúgymeg pórusösszehúzót kellene utána használni hogy összehúzza a pici lyukaidat!!ÉS orron elég hamar szokott miteszer születni,de a radírozással is lehet halványítani.
2010. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a lyukak gondolom a pórusaid, amik ottmaradtak kitágulva, üresen a nyomkodás után. Keress fel egy kozmetikust, aki szépen kitisztítja az arcod, és utánna valami Vio nevű gépet használ (nemtudom pontosan a nevét, meg hogy mi ez, csak mindig úgy mondja, hogy na gyere viózzuk az arcod, és egy kicsit ez csípked, de egyáltalán nem rossz érzés). És ez összehúzza a pórusaidat. Nekem ez bevált.
2010. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikus 100% hogy el tudja tüntetni ezeket a fekete lyukakat?Nem ciki férfiként elmenni kozmihoz?:$
2010. ápr. 7. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Már nem is haragudj, de férfiként kozmihoz menni tényleg ciki. Kozmetikushoz/szakember vagy csak simán "oda" az kevésbé. ....
2010. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,vegyél 3%-os folyékony hidrogén-peroxidot patikában.Tisztítás után azonnal fertőtlenít és összehúzó hatású.Mielőtt valaki beleköt:),keressen rá a neten!A bőrgyógyászat alatt kiadja:)!
2010. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki elmenni kozmetikushoz, főleg, ha a bőröddel van gond. Mégis hova máshova mennél?

Az ápolatlanság cikibb.

2010. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bőrradír naponta + kozmetikus
2010. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!