Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti a hajatokra hogy szoktátok...

Ti a hajatokra hogy szoktátok használni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy hajat mostok vagy nem mielőtt fel kenitek,samponnal összekeveritek .

2016. ápr. 26. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sehogy, de szerintem fölösleges előtte hajat mosnod, utána úgyis muszáj lesz.
2016. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraz hajra kend nem baj ha nem frissen mosott. De inkább vegyél jó fajta hajpakolast ne azzal a vacakkal sz.rakodj.
2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A ricinusmánia nem tudom honnan ered, de amúgy semmi haszna nincs. Fejbőrre kerülve durva hajhullást tud okozni. Hajból nagyon nehéz kimosni, a samponozás pedig sokat árt, szárítja a hajat, szóval jót nem teszel a hajaddal mikor ilyen olajjal kened. Ha hajápoló olajat akarsz akkor arra tiszta argánt vegyél, azt nem kell kimosni, és abból 2 csepp elég az egész hajra, az valóban jó a hajnak.
2016. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi ez a mánia. Gusztustalan tömény ragacs a haj tőle. Oké hogy olcsó de olcsón lehet kész termékeket is venni pl a Kallos tejproteines vagy keratinos pakolasok. Nem is értem ki az aki képes órákig olajban áztatni a haját hogy aztán 2 órát samponozza es mossa ki belőle. ..
2016. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló baromság, főleg, hogy a haj élettelen, és nem szív be semmit belőle. Egy jó hajkozmetikum többet ér.
2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!