Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó szilikonmentes hajpakolást?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Alverde avokádós - sheavajas hajpakolását használom, de nem igazán vált be...valami mást szeretnék. Mindenképpen fontos, hogy szilikonmentes legyen. Várom a tapasztalatokat, ti mit (vagy mit nem) ajánlotok :)

2016. ápr. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kallos Latte... nagyon jó, szilikonmentes. Évek óta ezt használom már.
2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem használnék olyan cuccot a hajamra, aminek az 5. összetevője az alkohol: [link]


csinálj inkább otthon pakolást magadnak: kókuszolaj, argánolaj, méz, banán, tojássárgája mind mehet bele.

2016. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, rosszul fogalmaztam meg a kérdést...olyat keresek, amiben minél kevesebb ilyen mű cucc van, mint a szilikon, parabén, paraffin stb. Szóval valami jó natúr terméket :) Amit a 2. írt az jó, csak annyi a baj vele, sajnos romlandó, minden hajmosás előtt pedig macerás elkészíteni...


Szóval jöhetnek a további javaslatok :)

2016. máj. 2. 17:07
 4/6 anonim válasza:

Az alverde hajpakolás amit használsz szerintem a legjobb ( vagyis ha azt a használod ami tégelyben van).

nekem úgy vált be, hogy bevizeztema hajamat, felkentem és rajtahagytam akár egy fél napig is és hajmosás után is kevesek rákentem a végeire... szerintem az egy csodaszer :D

2016. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét az yves rocher termékei között, illetve ha a pénztárcád engedi, akkor lush minden mennyiségben.
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg Isana, Balea sajátmárkásoknak szilikonmentes.

Pakolásai is vannak amiben nincs, elég jók

2021. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!